فروشگاه سنگ ساختمانی ملکه سنگ

About Queen Stone Building Stone Store

امروزه سنگ ها بخش مهمی از ساختمان ها را تشکیل می دهند ، لازم به ذکر است که در ساختمان های بزرگ به علت ارج و قرب بالا از سنگ فروشی های معتبر برای ساخت ساختمان استفاده شده است ، ساختمان ساز هایی که در امر ساخت و ساز نمونه می باشند اذعان می دارند که سنگ فروشی ملکه سنگ از بهترین سنگ فروشی های ایران است.
سنگ فروشی ملکه سنگ طرح هایی زیادی از سنگ های مختلف را دارد که برای هر نوع سلیقه ای سنگ در دسترس دارد. لیست سنگ های موجود در این مرکز فروش سنگ در محمود اباد اصفهان: سنگ تراورتن کمشچه، گرانیت مشکی نطنز، سنگ تراورتن آتشکوه، سنگ تراورتن عباس آباد، گرانیت تکاب، گرانیت طوسی آستان، گرانیت خرمدره دلفینی، گرانیت نطنز 

325+

محصولات

1250+

رضایت مشتری

231+

همکاری در فروش

داستان ما

Our story

فروشگاه ملکه سنگ متشکل از کادری مجرب در زمینه تحقیق و توسعه ، مشاوره و فروش قصد برداشتن گامی بزرگ در صنعت سنگ ساختمان کشور دارد .ما بر این باوریم که مشتریان ما حق خریدی آگاهانه و به دور از جهت گیری دارند ، بنابراین با اهتمام بر تهیه و ارائه اطلاعاتی صحیح وکافی سعی داریم به عنوان مشاوری صادق ، شما را درخرید محصولی مطابق با تقاضایتان همراهی کنیم . از آنجایی که فرآیند خرید سنگ امری زمان بر بوده و انرژی و وقت زیادی می طلبد ، بهتر آن است که از بستر مهیا شده در زمینه ارتباطات ، نهایت استفاده را برده و موجب صرفه جویی در وقت ارزشمند مشتریان شویم . به همین خاطر در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نبوده ایم و امکان خرید آنلاین سنگ را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم .

مشاوره

مشاوره با متخصصین سنگ و دریافت اطلاعات صحیح از محصولات.

کیفیت

همکاری با برترین گروه کارخانه های سنگبری و تولید محصولات رقابتی.

تنوع

توانایی تامین هرنوع سنگ ساختمانی در ابعاد و پرداخت مختلف.

قیمت

متعادل ترین قیمت در قبال خدمات و دریافت محصولی مرغوب .

دنبال مشاوره سنگ ساختمانی میگردی؟

X